İçeriğe geç

Kapsül Ekstraktı

Çoğu kullanıcımızdan aldığımız sorular doğrultusunda kapsül ve içeriğindeki ekstrakt formu hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

Lida Kapsül, değişik 5 bitkinin öz haline getirilmiş “Buharlama veya Pres yöntemleri ile” ekstraktlarının karışımından oluşmaktadır.  Ekstrakt yapımı özveri isteyen ve mutlaka klinik çalışma gerektiren bir işlemdir. Bu işlemi başarıyla gerçekleştiren ve dünya kalite standartlarında hizmet veren Kunming Dali tesisleri, ekstraktları özenle çıkartmaktadır.

Lida’ nın etkili bir ürün olmasının başlıca sebebi de zaten ekstrakt formunda bir ürün olmasıdır. Bazı gıda takviyesi üreten firmaların tercih ettikleri bir ikinci yöntem de kurutulmuş olarak muhafaza edilen bitkilerin direkt olarak öğütme yöntemi ile un haline getirilip karıştırılarak pres yöntemiyle tablet haline yada toz formunda kapsül haline getirilmesidir. Bu yöntem ile üretilen gıda takviyeleri çok başarılı sonuçlar vermemektedir.

İçerik Rengi Nedir ?

Şüphesiz olarak ürün hakkındaki en büyük tartışmalardan biri de içerik ekstresinin rengi olmuştur. Bazı sahte Lida sürümlerinin kapsül içerisinde yeşil yada beyaz renklerde tozlar bulunmaktadır.

Orjinal Lida’ nın iç Ekstre formuna gelince;

Lida, içeriğindeki ekstrakt formunun Turunç Çiçeği ve Mandalina Lifi içermesi sebebiyle kahverengine yakın bir renkte olduğu bilinmektedir. Bu rengi tam olarak “açık kahverengi” olarak niteleyebiliriz. Açık kahverengi iç ekstresi bulunan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Aynen kutu formunda ve tasarımında olduğu gibi iç ekstrakt rengi de Lida’ nın orjinalliğini kanıtlayan eşsiz bir renktir. Bu ürünler mutlaka Kunming Dali fabrikasında üretilmiştir…

İlk Yorumu Siz Yapın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1
  Merhaba;
  Nasıl yardımcı olabilirim?
  Powered by
  error: Uyarı! Kopya İçerik