İçeriğe geç

Lida Kampanyası

Üretildiği 2001 senesinden bu yana sadece Türkiye’ de 4,5 milyon kullanıcı tarafından kullanılan lida zayıflama kapsülü hakkında bilgi sahibi misiniz ?

Zayıflama ile ilgili sohbetlere sürekli konu olan bu ürün hakkında sizi bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Lida, kilo verdiren kapsül yada tablet tarzı besin takviyeleri arasında en yüksek etkiyi göstererek en kısa sürede zayıflama sağlayan mucize bir üründür. Ortalama kilo fazlası olan, örneğin 1,65 boy ve 65 kg. olan bir bayanın ideal kilosu olan 57 Kg’ a, (8 kg kilo fazlası) 45 gün içerisinde ulaşması lida sayesinde oldukça kolaydır. Verilen fazla kilolar sonrasında da optimize edilmiş bir yeme programı ve önceleri günaşırı, sonrasında haftada 1 kullanılan lida sayesinde ideal formunuzu korumanız mümkündür.

İçeriğinde bulunan turunç ve lotus çiçeği ekstreleri ile guarana özü sayesinde etkili, hızlı ve yan etkisiz zayıflama sağlayabilen lida için başarılı olarak kilo veren bayanlar, sürekli olarak yorumlarını bizlerle paylaştılar. müşterilerimizin yaptığı yorumları inceleyiniz. (ÖNEMLİ: Bu yorumlar sistemimizde yayınlanan bilgi yazılarıyla alakalı yapılan gerçek ve organik yorumlardır.)

Arzu T. “13.08.2008 / 00:20 tarihinde gönderilmiş”
bende daha önce kullandım hamilelekten dolayı 38 kilo almıştım doğumdan sonra vekendi çabalarımla kilo vermeme rağmen 16 kilo fazlam vardı lidayı kullandım, orjinaldi 15 günde 8 kilo verdim ve zerre kadar yan etkisini görmedim…

Hülya K. “28.11.2008 / 16:43 tarihinde gönderilmiş”
Bu gün sipariş verdim.Akrabamız bu ürünle geçen yaz tam 25 kg verdi.İnanılır gibi değildi.Ondan etkilenerek aldım bakıcaz ve görücez.Umarım işe yarar 27 yaşındayım 10kg fazlam var.Ben daha kullanmadan çarpıntı yaptım niye bilmem heyecanlandım.Yeni biri olmak istiyorum artık.

Şahsine A. “26.03.2009 / 22:30 tarihinde gönderilmiş”
Ben kullanıyorum ve çok memnunum çin orjinali diye adlandırdığınız kadın figürlü olanı 3. günün sonunda 1 kilo verdim bile..kafasında soru işereti olan arkadaşlara bi kaç sözüm olacak.. İnanın günlerce araştırdım orjinal çince sitelerde bile ve burdan aldığım ürün hem orjinal hemde çok etkili.. Onlarında sölediği gibi etkisi kişye göre farkedebilir ama gerçekten kullanım talimatlarına uyunca çok iyi sonuç veriyo… Herkese içtenlikle öneririm…

Elvan T. “19.01.2010 / 22:42 tarihinde gönderilmiş”
İlk başlarda çok tereddüt yaşasamda 1 aydır lida kullanıyorum ve çok memnunum. hatta erken bırakmak zorunda kalırsam diye korkuyorum  özellikle size danışabiliyor olmamız çok rahatlatıyor.
1 ayda 8 kilo verdim, beslenmeme dikkat ediyorum ve düzenli spor yapıyorum. 120 kilo ile başladım ilk etapta 70 kilo civarında olmak istiyorum ancak boyum 1.63. vermem gereken çok kilo var. Nasıl bir kullanım önerirsiniz?

Laminin C. 05.08.2010 / 13:36 tarihinde gönderilmiş””
bu arada sonuçları arkadaşlarla paylaşayım lida kullanmaya 77.9 kiloyla başladım dördüncü haftadayım ilk hafta 5 kilo verdim ikinci hafta 3 kilo verdim üçüncü hafta hiç veremedim ki bunun olacağını bi çok yorumda okumuştum ve karamsarlığa düşmedim bu haftayı bi geçiş haftası olarak gördüm şimdi dördüncü hafta ve tekrar kilo vermeye başladım şu an 69 kiloyum ve vermem gereken kiloların yarısını verdim inşallah diğer yarısınıda vereceğim buna çokta inanıyorum…. şunu lida kullanan arkadaşlara söyleyebilrim ki moral ve inanmak lidaya gösterebileceğiniz en büyük destek başarmak inanmaktan ibarettir ben lidaya çok güveniyorum zayıflayacağıma inanıyorum… bu arada ben belki daha fazla kilo verebilirdim ama spor, egzersiz vs.bişey yapmadım.. yeme alışkanlığımı değiştirdim siyah çayı çok severim ve çokta şekerli içerim çayımı bırakmadım ama tabi çay yaparken çayın suyuyla ilk önce bi bardak yeşil çay içtim normalde bi çay bardağına üç çay kaşığı şeker atıp içerdim şimdi bi kaşık atıyorum bir demlik çayı içerdim şimdi günde en fazla 4 bardak siyah içiyorum çaydan öncede yeşil çay içiyorum o mübarekte çok acı ya off şu zayıflama döneminde çektiğim en büyük işkence bu yeşil çay…ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyecez yeşilçayı sevmesekte içecez…Allah herşeyi herkesin gönlüne göre versin…
inşallah herkes isteği kiloya ulaşır…

Kamer Z. “11.02.2012 / 20:15 tarihinde gönderilmiş”
ben kıbrısta yaşıyorum lidayı kullandım ve 18 kilo verdim ama şimdi kıbrısta olduğum için alamıyorum nasıl alabilirim ?

Lida’ yı nasıl kullanmalıyım ?

Lida kapsülü her sabah kahvaltı öğününden 15-20 dakika önce 1 adet kapsülün 1 bardak ılık su yardımıyla yutulması şeklinde kullanılmalıdır. Ürün kullanımı sonrasında kahvaltı öğünü mutlaka yenmeli, atlanmamalıdır.

Kampanyalı fiyatlarımızla orjinal lida’ yı sipariş edebilirsiniz;

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik