İçeriğe geç

Lida – SIKÇA SORULAN SORULAR

Web sitemizde yayınlanan yazılarımızın yorum kısımlarında sürekli surette tekrarlanan soruların sorulmasından ötürü sizler tarafından en sık yöneltilen sorular ve cevaplarını bir kalemde toplamaya karar verdik.

1- Lida Ne Kadar Zayıflatır? Ne Kadar Sürede Zayıflatır ?

Lida’ nın bitkisel bir besin takviyesi olduğu aşikardır. Bu sebepten ötürü zayıflatma süresi ve oranı kişiden kişiye; yaşa, kilo fazlasına ve metabolizma fonksiyonlarının derecesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Aşağıdaki örneklendirmeler gibi… ;

Örnek1:

30 yaşında 8 Kg. fazlası olan bir erkek ürünü 2 kutu kullanmak suretiyle şikayetinin %70′ inden 60 günlük süre zarfında kurtuluyor.

Örnek2:

45 Yaşında ve 25 Kg. fazlası bulunan bir bayan 4 kutu kullanım sonucunda ilk 2 ayda 15, kalan 2 ayda ise 7 Kg. vererek şikayetinin büyük çoğunluğundan kurtuluyor.

Örnek3:

Hipotiroidi rahatsızlığı ve 20 Kg. fazlası bulunan 35 yaşındaki bir bayan rahatsızlığından ötürü metabolizması yavaş işlediğinden  3 kutuluk bir kullanımda ancak 10 Kg. lik bir netice alabiliyor.

Sonuç olarak Lida, kişiden kişiye etki olarak aşırı farklılıklar gösterebilmektedir. Kesin olan ise Lida kullanan her kişinin kesinlikle amacına ulaşacağıdır. Düzenli kullanım sonuç için yegane şarttır.

2- Lida’ yı Bırakınca Tekrar Kilo Alacak mıyız ?

Kullanım şartlarına uyarsanız hayır! Lida ile ideal kilosuna ulaşan bir kişinin vermiş olduğu kiloları tekrar almaması için ekstra olarak 1 kutu ürünü 2 aylık süre zarfında kullanması ve tüketmesi gerekmektedir. Bu kürün kullanım biçimi günaşırı 1 kapsül almaktır. (2 günde bir.) Pek tabii ki bu sabitleyici kür kullanımı da yeterli değildir. Lida tanrının bir mucizesi değildir. Yemek düzeninize dikkat etmeniz ve dengeli beslenmeye devam etmeniz de gerekecektir. Lida’ nın etkisine güvenip, bıraktıktan sonra iştahla ve dengesiz biçimde beslenen kimselerin kaçınılmaz sonları eski kilolarına dönmeleri olacaktır.

3- Lida Kullanırken İlaç Alınır mı ?

Bu sorunun cevabı aşırı komklike ve tıbbi eğitim gerektiren bir cevaptır. Edindiğimiz tecrübeler ve otoritelerden aldığımız destek sonucunda söyleyebiliriz ki Lida ile ilaç kullanmamak en doğrusudur. Özellikle yüksek dozda ağrı kesici ve antibiyotikler, tiroid sistemi ve kan dolaşımına etki eden ilaçlar, kanı sulandıran ilaçlar ile Lida kesinlikle kullanılmamalıdır. Hafif dozda ve günlük olarak reçetesiz bir biçimde kullanılabilen ilaçları ise kullanabiliriz fakat Lida’ dan uzak tutarak! Örneğin baş ağrınıza çözüm olması için alacağınız bir basit bir ağrı kesici ile dahi Lida kapsül alımınız arasında en az 2 saatlik bir boşluk bırakmanız gerekecektir.

4- Doğum Kontrol Hapıyla Birlikte Kullanılır mı ?

Kullanılabilir fakat doğum kontrol ve gebelik önleyici ilaçlar, hormonal etkileri olduğundan Lida’ nın etkilerini % 50 oranında düşürebilmektedir.

5- Lida Kullanıyorum Fakat Kilo Veremiyorum! Neden ?

Her zaman her kişi Lida kullanarak kilo veremez! Yada çok iyi giden bir zayıflama çizgisi izlerken kilo veriminiz birden durabilir. Bunlar sizi korkutmamalı yada endişelendirmemelidir. Bu konu hakkında üretici firma Kunming Dali’ nin de özel bir uyarısı bulunmaktadır. Bu gibi bir durumla karşılaşıldığında yapılması gereken rutin kullanıma düzenli olarak devam etmek olacaktır. Bu tip bir durumda kullanımın kesilmemesi yada ara verilmemesi gerekmektedir.

6- İnternette 2 Farklı Ürün Görüyorum? Bunlar Nedir ?

İnternette görmüş olduğunuz 2 farklı üründen biri tanıdığınız ve bildiğiniz “Çin Orijini” olarak tabir edilen ve üzerinde “Gazete okuyan çıplak bayan” resmi bulunan Lida’ dır. Bu ürün Kunming Dali’ nin global olarak ürettiği standart üründür. İçeriği 350 Mg. * 30 Kapsül olarak standarttır.

Diğer ürün 06.04.2007 tarihli ve 0734001871 TKB’ lığı izni ile ülkemize ithal edilen ve üzerinde “kelebek” resmi bulunan sürümdür. Bu ürün de aynen Çin Orijini gibi 350 Mg. * 30 Kapsül standart içeriğe sahiptir.

Her iki ürünün de dozaj ve içerik ekstrakt oranları aynıdır. Dolayısıyla etkileri de aynıdır.

İthalat izni bulunan ürünün kutu tasarımının Çin Orijininden farklı olmasının sebebi de izin başvuruları sırasında TKB’ lığının orjinal ürünün kutusunu “müstehcen” bularak kabul etmemesi ve çıplak bayan resminin kaldırılması şartını koşmasıdır.

Sık sorulan sorulara göre sürekli güncellenecektir.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik