İçeriğe geç

Lida Zararları

Kullanım talimatlarına tam uyumluluk içinde ve uyarıları dikkate alarak kullanıldığında Lida’ nın hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır.

Basın ve yayın organlarının ciddi baskıları karşısında yeteri kadar savunulamayan Lida için halk’ da artık tereddütlü yaklaşmaktadır. Fakat yazılı veya görsel basındaki haberlerin Lida’ nın genel zayıflama düzeni ve sağlık için etkileri konusunda olanlarının büyük çoğunluğu gerçek dışı ve herhangi bir dayanağı olmayan haberlerdir. Lida, düzenli ve dengeli olarak beslenebileceğiniz bir diyet progamı ile sıkı bir disiplin içerisinde uygulandığında hiç bir istenmeyen etkisi ve zararı olmayacaktır.

Dolaşım sistemi rahatsızlıkları bulunan ve kilo sorunu olan kişilerin Lida kullanmamaları defalarca kez vurgulanmıştır. İşte basında gördüğümüz Lidanın Zararları tam da bu rahatsızlıkları olan ve buna rağmen ürünü kullanan kişilerin mağduriyetlerini anlatır.

Bu azınlığın şikayetlerinin sorumlusu kendileridir. Tüm bu kişilere karşı Lida, milyonlarca severi ve Lida ile zayıflamayı başarmış milyonlar ile desteklenmektedirde…

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik