İçeriğe geç

Ramazanda Lida Kullanımı

Lida kullanıcılarının seslerini duyar gibiyiz !

– Aman Allah’ ım! Ramazan geldi, oruç tutacağız. Peki ama ben Lida kullanıyordum ? Oruç tutacağım ne olacak şimdi ? Tüh!

Boşuna kendinizi sıkmanın anlamı yok.

Ramazanda Lida kullanabilir, kilo vermeye devam edebilirsiniz. Tatili kaçırdınız mı ? Allah’ ın izniyle mübarek Ramazan Bayramı’ nda akrabalarınızın ağızlarını açık bırakacaksınız! Bunu engelleyecek bir durum yok. Onlar sizin nasıl ve ne şekilde bu kadar azimli olup da bu kadar kısa sürede kilolarınızdan kurtulduğunuzu anlayamayacaklar! Düzenli kullanımınız yeterli olacaktır.

Peki Ramazan’ da Lida nasıl kullanılır ?
Hepimizin bildiği üzere Lida’ yı normal şartlarda sabah işe giderken yada uyandığınızda kahvaltınızı yapmadan önce kullanıyoruz. Yemeğimizi ise sonrasında yiyoruz. Ramazanda ise Lida için ve kullanım düzenini bozmamak adına sahur yemeğinden faydalanacağız fakat sahura kalkamayan / kalkmadan niyet eden kullanıcılarımız da üzülmesinler.

Sizden tek istediğimiz, sahura normalde ayırdığınız zamandan 15 dakika daha fazlasını ayırın. 15 dakika erken kalkın ve kendinize su içmek için daha fazla zaman ayırın. Bildiğiniz üzere Lida zayıflama sağlayabilmek için gün içinde minimum 1 lt. suya ihtiyaç duyar. Siz 15 dakika ekstra zaman ayırdığınızda 3-4 bardak su içebilecek kadar vaktiniz olacak ki bu yeterlidir.

15 dakikanın bir avantajı daha var.

Sahurda yemeğinizi yemeden önce (uyandıktan hemen sonra) 1 bardak su yardımıyla 1 kapsül Lida’ nızı alın. Sonrasında 10 dakika bekleyin ve yemeğinizi yiyin. Yemek arasında 2-3 bardak daha su içebiliyorsanız hiç bir sıkıntınız olmayacaktır. Siyah çay, meyve suyu vb. gibi asitsiz içecekler de su içerdiğinden su tüketimi sayılacaktır.

Şayet toplamda 4 bardaktan daha fazla su içebilme şansınız varsa iftara kadar çok çok daha rahat bir süreç geçirmenizi sağlayacaktır. Şişkinlik sıkıntısı olmayan kişiler yada örneğin 5 bardak su içmeniz durumunda bu sizi rahatsız etmeyecekse korkmayın. İçebildiğiniz kadar su için.

Avantajınız da olacak;
Hepimiz biliyoruz ki orjinal Lida’ nın bu kadar sevilebilmesinin bir sebebi de çok yüksek tok tutucu özelliğe sahip olması. Bunu iftara kadar normale nazaran daha rahat geçecek bir süreç olarak düşünebilirsiniz.

Ayrıca Lida’ nın gün içerisinde 20 saat etki gösterebilen kapsülü sayesinde iftarda çok aşırı yemenizi de engellemiş olacak, Ramazan’ ın size kilo aldırmasının önüne geçmekle kalmayıp, zayıflamaya devam edeceksiniz.

Bayramınızı kilolarınızdan kurtulmuş bir şekilde daha mutlu ve kendinden emin olarak geçirebilmenizi temenni ederiz.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik