İçeriğe geç

Sahte Lida

Lida’ nın ilk üretildiği tarih 2002 sonbaharından bu yana tam olarak 428 çeşit sahte sürümünün şu yada bu şekilde üretildiğini biliyor muydunuz ? İlginçtir ki Sahte Lida çok çeşitli renkli kutular ve görsellerle de basılmış, her sahte lida üreten kendi ürününe “orjinal” demiştir. Bu çok şaşırtıcı ve ilginç bir durumdur ve aslında sahteciliğin ne kadar çetrefilli ve etik dışı olduğunu göstermektedir.

Lida ürününün sahteleri konusunda size bilgi vermek istedik ki orjinal ürünü daha iyi tanıyın ve mağdur olmayın. Aşağıda bahsedeceğimiz kriterlere sahip olmayan ürünlerin sahte ürünler olduğunu bilmenizi isteriz;

– Orjinal Lida süper kalitede bir mikro hologram içerir.
– Sahte Lida kutuları bu gibi yüksek çözünürlük ve baskı kalitesinde bir hologram içermez.
– Orjinal Lida kutusunun profesyonel bir ekip eşliğinde ve gelişmiş bir teknolojiyle basıldığı aşikardır. Sahte bir ürünü bu sayede hemen kestirebilirsiniz.
– Sahte Lida’ nın kapsülleri muhafaza eden kısmı da çok yüksek bir baskı kalitesiyle basılır. İç koruyucu aleminyum muhafazanın kalitesinden de sahte / orjinal ayrımı yapabilirsiniz.
– Sahte ürünlerin kapsül ekstre renkleri genellikle yeşil yada kar beyaz olabiliyor. Orjinal Lida’ nın iç ekstre “etken madde” rengi ise kirli beyazdır.

İşte tüm bu kriterlere göre sahte Lida’ yı orjinalinden ayırmanız kolaylaşıyor.
Sağlığınız ve zayıflama amacınızın yerine gelebilmesi için lütfen çekinmeden orjinal ürün ile ilgili bizden bilgi isteyiniz.
Orjinal Lida Ekibi.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik